PASŪTĪJUMIEM, KURU SUMMA IR 50 EUR UN VIRS 50 EUR - PIEGĀDE UZ "CIRCLE K" IR BEZMAKSAS!

Par mums

 

Vai esat kādreiz domājuši par to kā pieskaņot un izvēlēties somu, vai kurpes pie vakarkleitas? Nelauziet galvu, netērējiet laiku un pūles skraidot pa veikaliem, jo mūsu interneta veikalā www.estilists.lv sadaļā „IDEJAS TĒRPIEM” Jums būs iespēja ne tikai smelties idejas dažādiem tērpiem, bet arī pie mums tos iegādāties!

Šobrīd mūsu interneta veikalā www.estilists.lv Jūs atradīsiet modernus un kvalitatīvus sieviešu apģērbus, apavus  un aksesuārus  dažādās cenu kategorijās, katrai dzīves situācijai, piemēram, apģērbu darba intervijai, izklaidei, ikdienai u.tt.

Mēs piedāvājam kvalitatīvus un oriģinālus Eiropas  zīmolu apģērbus, kā arī esam oficiālais Spānijas zīmola  „Lucizaro” pārstāvis Latvijā. Mēs nemitīgi paplašinām savu apģērbu, apavu un aksesuāru klāstu, lai apmierinātu jūsu vēlmes.

Mūsu internetveikals piedāvā Jums iegādāties arī oriģināla dizaina Latvijā darinātas rotas (auskarus, kaklarotas, rokassprādzes, brošas, matusprādzes, gredzenus, u.c. izstrādājumus), no mūsu pašu rokdarbniecēm!

Mūsu interneta veikals nodrošina ātru piegādi visā Latvijas teritorijā un ārpus tās. Daļa no interneta veikala precēm ir pieejami uz vietas mūsu noliktavā, daļu produkcijas ir iespējams pasūtīt.

Mūsu vērtības ir:

  • Stilīgs, moderns un kvalitatīvs apģērbs
  • godīgums,
  • lojalitāte,
  • profesionāla un individuāla pieeja klientam
  • pieejamas cenas

 

Saskaņot apģērbu nekad nav bijis vieglāk - mēs Jums dosim iedvesmu daudzām stila idejām, lai Jūs vienmēr būtu stilīgi un moderni!

estilists.lv ir ērts un interesants interneta veikals, kas domāts tieši Jums!